Birbirinden Eğlenceli Emojiler Artık Sokakta!

iPhone‘un yükselişiyle birlikte hayatımıza giren emojiler, Whatsapp konuşmalarımızın hatta son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama olan Snapchatin olmazsa olmazı.
Artık düşüncelerimizi emojiler sayesinde ifade ediyor, akıllı telefonlarımızdan yaptığımız yazışmalarda cümle kurma gereği bile hissetmiyoruz. E durum böyle olunca Emoji Masks duruma esprili bir şekilde yaklaştı ve birbirinden eğlenceli emojiler Emoji Masks sayesinde adeta vücut buldu.

Eğer siz de mottosunu emojilerle ortaya koyanlardansanız, en sevdiğiniz emojiyi yüzünüze takmadan sokağa çıkmayın! 🙂

birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-1 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-2 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-3 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-4 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-5 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-6 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-7 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-8 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-9 birbirinden-eglenceli-emojiler-artik-sokakta-artmanik-10

 

0 Yorum Yorum Yap →