Dijital Sanat iPhone Kılıflarında

Giulio Rossi, 1983 doğumlu genç bir İtalyan illustratör ve grafik designer. Çocukluğundan beri tek tutkusunun sanat olduğunu, mürekkepten tebeşire kadar farklı tekniklerle kendini geliştirdiğini söylüyor.

Giulio’nun motto ise; sanat hayata verdiğin cevaplardan doğarak, özel gerçekliğini yeniden yaratmaktır. Sanat kopyalanamaz, yaratılır.”

Giulio Rossi, sanatsal becerilerini geliştirmek ve yaratıcılığını bütün dünyaya göstermek için sanatını dijitalle birleştirmeye karar verdi. Dijital sanatın büyük dünyasında yer edinebilmek için daima kendini eleştirdiğini ve yeteneklerini geliştirmek için farklı teknikler aradığını söylüyor. Adobe Photoshop Adobe Illustrator, Mypaint, Artrage, Corel Painter ve Zbrush kullandığı programlardan bazıları.

Dünyada milyonlarca insanın iPhone kullandığını ve telefon kadar iPhone kılıflarının da nasıl bir büyük pazara sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Giulio da bu gerçeğe yöneldi ve dijital sanatını iPhone kılıflarına uyarladı. Birbirinden farklı bir tasarımla yaratılan kılıflar oldukça özel! Sanatçının tarzını yansıttığı kılıflar arasından mutlaka siz de kendinize uygun olanı seçeceksiniz ve satın almak isteyeceksiniz.

digitalart-artmanik1

digitalart-artmanik2

digitalart-artmanik3

digitalart-artmanik4

digitalart-artmanik5

digitalart-artmanik6

digitalart-artmanik7

digitalart-artmanik8

digitalart-artmanik9

digitalart-artmanik10

Çalışmalarını satışa sunduğu bir sitesi var. Siz de buradan telefon kılıflarına ulaşabilirsiniz.

0 Yorum Yorum Yap →