Gözlüklere Yansıyan Manzara İllüstrasyonları

Aşağıdaki fotoğraflarda fotoğrafçı Huainan Li tarafından bir moda serisine dönüştürülmüş muazzam fotoğrafları göreceksiniz. Fotoğraflarda her ne kadar modellerin yüzü, saçı ve makyajı dikkat çekse de asıl dikkat çeken, gözlüklere yansıyan manzara illüstrasyonları.

Fotoğrafları dikkatlice inceleyin ve modellerin makyajıyla gözlüklere yansıyan manzara illüstrasyonlarının uyumuna dikkat edin. Özellik kullanılan farklı renklerdeki rujlar, manzaraların en müthiş tamamlayıcısı.

gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-1 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-2 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-3 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-4 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-5 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-6 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-7 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-8 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-9 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-10 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-11 gozluklere-yansiyan-manzara-illustrasyonlari-artmanik-12

kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →