Hakan Akkaya Defilesinde Çağla Şikel Rüzgarı

13 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tasarımcılık yapan Hakan Akkaya; Bilkent Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2. yılında ayrılıp İstasyon Sanat akademisinde Moda Tasarımı eğitimi aldı. Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün önde gelen markalarının tasarım departman yöneticiliğini yaptı. Nişantaşı’ndaki ofisinde HAKAN AKKAYA markasıyla kadın ve erkek giyiminde kişiye özel tasarımlar hazırlayan Akkaya, aynı zamanda pret-a-porter ürünler de tasarlıyor. 13 Ekim 2012 tarihinde ‘men in black’ temalı yaz koleksiyonuyla İstanbul Fashion Week‘te yaptığı erkek defilesi ile büyük ilgi gören Akkaya, Mercedes Benz’in ana sponsorluğunda yapılan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ‘da (MBFWI) 15 mart 2013 tarihinde ‘men in black’ temalı kış koleksiyonuyla kadın-erkek defilesi sunarak tekrar büyük ilgi gördü. İki sezondur katıldığı aynı temalı iki koleksiyon da basında büyük yer aldı.

Ünlü modacı Man in Black defilesinde, siyah, beyaz ve bej renklerini ön plana çıkarırken, özel koleksiyonlarında kullandığı dekolte ve transparan detayı da gözlerden kaçmadı.

Hakan Akkaya’nın koleksiyonunda sürpriz bir isim olan Çağla Şikel de defilede boy gösterdi. Siyah ve beyazın ihtişamıyla tasarlanmış elbiseler içinde oldukça dikkat çeken Çağla Şikel, defilenin en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.

hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-1hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-8hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-2 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-3 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-4 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-5 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-6 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-7  hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-9

Man in Black defilesinde Çağla Şikel dışında diğer kadın modeller..

hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-10 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-11 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-12 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-13 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-14 hakan-akkaya-cagla-sikel-artmanik-15

0 Yorum Yorum Yap →