Karl Lagerfeld Tasarımı Süpermarkette Chanel Defilesi

Kadınlar, tıpkı büyük alışveriş merkezlerinde olduğu gibi süpermarketlerde de vakit geçirmeyi sever, saatlerce yürür ve yüklü alışverişler yapar. Eğer bu Chanel’e ait bir süpermarket ise durum daha da farklı olacaktır. Karl Lagerfeld, Chanel etiketleriyle dolu bir market hayalini Grand Palais‘i süpermarkete dönüştürerek gerçekleştirdi. Üstelik gayet büyüleyici!

Bir süpermarkette olabilecek bütün ürünleri, podyumda raflara sıralanmış şekilde hayal edin. Cips paketlerinden, sabunlara kadar her malzemenin üzerinden Chanel etiketi var.  Gabriel (Coco Chanel’in gerçek adı) markalı ton balıkları, Chanel çantaların askılarından yapılan otomatik testereler de Chanel imzalı. Dünyanın en ünlü mankenleri, çantalarını market sepetine koyarak rafların arasında arz-ı endam ediyor. Bu gerçekten de kimsenin aklına gelemeyecek, sıradışı ve büyüleci bir show. Üstelik gayet başarılı bir pazarlama tekniği.

New York Times ve Guardian’ın moda yazarları tarafından oldukça iyi eleştireler alan Chanel Süpermarket Defilesi, son zamanların en başarılı defile showu olarak gösteriliyor. Rihanna’nın defile sonrasında market arabasında verdiği pozlar da oldukça konuşuldu.

chanel-supermarket-artmanik-1 chanel-supermarket-artmanik-2 chanel-supermarket-artmanik-3 chanel-supermarket-artmanik-4 chanel-supermarket-artmanik-5 chanel-supermarket-artmanik-6 chanel-supermarket-artmanik-7 chanel-supermarket-artmanik-8chanel-supermarket-artmanik-10 chanel-supermarket-artmanik-12

0 Yorum Yorum Yap →