Lissy’nin Büyülü Dünyası

Amerikalı fotoğrafçı Lissy Laricchia, uzun ağaçların bulunduğu bir orman ile eski bir mısır tarlasının arasında yaşıyor. O, imkansız ve gerçeküstü düşünceleri, nasıl gerçek hayata uyarlayabileceği konusunda dergiler üzerinde karalamalar yapıyor.

Laricchia, 13 yaşında fotoğrafçılığı bir sanat formu olarak keşfediyor ve onun için fotoğrafçılık ergenlik sorunlarından bir kaçış oluyor.

Onun için sanat; sabahın erken saatlerinde kalkmak, saçlarını yıkamak, yatak odası mobilyalarını yeniden düzenlemek, Nikkor 50mm 1.8 lens için para biriktirmek, terkedilmiş bir ev keşfetmek, bin tane kağıttan yıldız kesmek, bale öğrenmek, 18 yaşında çay partileri yapmak ve Dünyada kendisi için bir yer bulmak için en güzel bahane.

Sizleri Lissy’nin Büyülü Dünyası ile başbaşa bırakıyoruz;

lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-1 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-2 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-3 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-4 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-5 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-6 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-7 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-9 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-10 lissynin-buyulu-dunyasi-artmanik-11

0 Yorum Yorum Yap →