Nasa Uzay Turizmi Vintage Posterleri

NASA uzay turizmi vintage posterleri fikrinin nasıl ortaya çıktığını merak ediyorsanız eğer cevabı çok basit! Birileri Branson’ı aradı ve acil olarak uzay turizmi ile ilgili bir şeyler yapması gerektiğini söyledi.

nasa-uzay-turizmi-vintage-posterleri-artmanik-1

NASA yani daha spesifik olarak söylemek gerekirse Jet Yürütme Labaratuvarı (Jet Propulsion Laboratory), uzay turizminin reklamını yapmak için çarpıcı vintage seyahat posterlerini ayrı bir boyuta taşıdı. Posterlerde bilim-kurgu öğeleri görmek mümkün. Ama ne yazık ki hatırlatmamız gereken bir şey var! Kara delik, uzay, takımyıldızları ya da uzaya dair her şey ne kadar ilginç ve sıradışı görünse de bedeli oldukça ağır. Uzay turizmine katkıda bulunmak ve ”uzay keyfi’‘ yaşamak için büyük bir serveti gözden çıkarmanız gerekiyor.

Parlak bir tasarımla yapılan posterler, bizlere eşsiz yerleri gösteriyor. Bu posterler grafik tasarım adına küçük bir adım olabilir ama uzayda tatil yapmak isteyenler için dev bir sıçrama.

nasa-uzay-turizmi-vintage-posterleri-artmanik-2 nasa-uzay-turizmi-vintage-posterleri-artmanik-3 nasa-uzay-turizmi-vintage-posterleri-artmanik-4

 

0 Yorum Yorum Yap →