Rachel Baran’ın Kendisine Ait Gerçeküstü Portreleri

Rachel Baran, Amerika doğumlu ve sahip olduğu sıradışı yetenekle insanları kendine hayran bırakan genç bir kadın. Gerçeküstü konseptlerle kendi portrelerini çizen Rachel, henüz 20 yaşında!

Rachel’in işleri durmaksızın gelişiyor ve büyüyor. Genç fotoğrafçı, farklı stilleri ve ilham kaynaklarını denemeyi seviyor. Onun bazı fotoğrafları karanlık, içe kapanık ve acıyla dolu. Bazıları ise oldukça artistik ve eğlenceyle dolu. Ama nasıl olursa olsun fotoğrafların her biri oldukça yaratıcı ve başarılı!

Rachel’ın fotoğrafları farklı methodlarla yapılmış; bazıları basit bir photoshop düzenlemesine sahipken, bazıları farklı fotoğrafların kombine edilmesiyle oluşturulmuş.

20 yaş psikolojisinin güzelliklerine ve ruhuna sahip olan bu fotoğraflar, tamamen gerçeküstü, sıradışı ve muazzam!

surreal-rachel-baran-artmanik-2 surreal-rachel-baran-artmanik-3 surreal-rachel-baran-artmanik-4 surreal-rachel-baran-artmanik-5 surreal-rachel-baran-artmanik-6 surreal-rachel-baran-artmanik-7 surreal-rachel-baran-artmanik-8 surreal-rachel-baran-artmanik-9 surreal-rachel-baran-artmanik-10 surreal-rachel-baran-artmanik-11 surreal-rachel-baran-artmanik-12 surreal-rachel-baran-artmanik-13 surreal-rachel-baran-artmanik-14 surreal-rachel-baran-artmanik-15 surreal-rachel-baran-artmanik-16 surreal-rachel-baran-artmanik-17 surreal-rachel-baran-artmanik

0 Yorum Yorum Yap →