Ünlü Markaların Ürpertici Ayakkabı İllüstrasyonları

Öncelikle tanınmış markaların ayakkabı illüstrasyonlarına bakmadan önce, illüstrasyon ne demektir ona bakalım. İllüstrasyon resim sanatını abartılı, doğada benzeri görülemeyecek ve kurgulanamayacak bir şekilde ifade edilmesidir. Yani bir sanattır. İllüstrasyonun popüler hale gelmesiyle, bir çok marka ve tasarımcı görsellerinde bu sanatı kullanmaya başladı. Achraf Amiri de moda dünyasında ün salmış bir illüstratör.

achraf-amiri-artmanik

Achraf, sanatın farklı kollarıyla kendini ifade etmeyi seven, 1988 Brüksel doğumlu genç bir sanat direktörü ve grafik tasarımcı ama özellikle illüstratör. Achraf, modadan ilham alıyor ve işlerine kendi ruhunu yansıtıyor. O, kendisini sihirbaz olarak tanımlıyor. Hatta biraz hastalıklı, biraz romantik, biraz da cinsel.. İllüstrasyonlarında kalbinden gelen sesi dinleyerek, aklındaki perilere ait moda dünyasını yansıtıyor.

Achraf Amiri, ürpertici ayakkabı illüstrasyonlarıyla oldukça sıradışı bir çalışmaya imza attı. Chanel’den Balenciaga’ya, Prada’dan Valentino’ya kadar dünya çapında ün kazanmış pek çok markanın ayakkabısını kendi eklektik tarzıyla yorumlayan Achraf Amiri’nin illustrasyonlarını sizler için derledik. Buyrunuz..

ayakkabi-illustrasyon-artmanik-1   ayakkabi-illustrasyon-artmanik-15

ayakkabi-illustrasyon-artmanik-2 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-3 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-4 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-5 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-9 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-8 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-7 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-6 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-11 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-12 ayakkabi-illustrasyon-artmanik-13

0 Yorum Yorum Yap →