Anna Joyce Keville’den Yemek İllüstrasyonları

Buenos Aires doğumlu illüstratör Anna Joyce Keville, Amerika’da yaşıyor. O, freelance olarak çalışıyor ve hem artistik olması açısından hem de tüketilmesi için yemek illüstrasyonları yapıyor. İllüstrasyonlarında kullandığı malzemelerin yapısından ve amacından çıkarak başka bir hikaye yaratıyor. Anna Joyce’un çalışmalarında yemeğin evrenselliğini görmek mümkün.

Şehirlere özgü anlatım tarzıyla da yemek sanatı oluşturan Keville’nin, Prag, Budapeşte, Warsaw gibi şehirlere özgü tasarımlarını görmek mümkün.

anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-1 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-2 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-3 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-4 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-5 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-6 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-7 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-8 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-9 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-10 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-11 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-12 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-13 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-14 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-15 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-16 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-17 anna-joyce-kevilleden-yemek-illustrasyonlari-artmanik-18

0 Yorum Yorum Yap →