Binlerce Şekerle Harikalar Diyarı Oluşturmak

Avustralyalı sanatçı Tanya Schultz, renkli ve tatlı binlerce şekerle Harikalar Diyarı yaratmak için işe başladı ve bir odayı komple şekerle donattı. Sanatçının şeker sanatını gördüğünüzde kendinizi Candylande gitmiş gibi hissedecek ve şekerlerin tadına bakmak için sabırsızlanacaksınız.

Tanya’nın sanatı tatlı gibi görünmüyor, görünmenin ötesinde tatlının ta kendisi! Tanya bu sanatı oluşturmak için, şeker, boncuk, oyuncak ve hiper renkli malzemeleri kullanmış.

Sizler için derlediğimiz Candyland fotoğraflarını gördüğünüzde, Harikalar Diyarı yolculuğunuz başlayacak!

binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-13 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-12 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-11 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-10 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-9 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-8 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-7 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-6 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-5 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-4 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-3 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-2 binlerce-sekerle-harikalar-diyari-olusturmak-artmanik-1

0 Yorum Yorum Yap →