İngiliz Moda Ödülleri Gecesinde Kırmızı Halı Töreni

İngiltere’nin en büyük moda organizasyonu en sonunda dün gece gerçekleşti. Beklendiği gibi yine en önemli isimler kırmızı halıda şıklık yarışına girdi. Gerçekten de tüm gözler 2014 İngiliz Moda Ödülleri kırmızı halı geçişindeydi. London Coliseum‘da yapılan serenomide, dünyaca ünlü modeller, starlar ve tasarımcılar stilleriyle göz kamaştırdı.

Törenden bahsederken önceliği Rihanna‘ya vermekte fayda var. Çünkü kendisi yine tarzını konuşturan bir kostümle kırmızı halıda arz-ı endam etti. Elbise formundaki büyük beden bir smokin, ayak bileği ince kemerli, yüksek topuk sandalet ve elmas gerdanlıkla boy gösteren Rihanna, gecenin en çok konuşulan isimlerinden biriydi.

Kırmızı halıda heykel gibi duran ve tapılası güzelliğe sahip olan Cara Delevingne ve Kendall Jenner, kırmızı halının diğer konuşulan isimleriydi. Cara Delevingne Yılın Modeli ödülünü kucakladı. Cara, seksi siyah panellerle süslenmiş Burberry bir elbiseyle, Kendall ise beyaz bir tulumla gecenin parlayan yıldızı oldu.

Diğer bir yandan; Victoria Beckham, Karlie Kloss, Anna Kendrick, One Direction’s Harry Styles, Rita Ora, Alexa Chung, Lily Allen, Naomi Campbell ve Suki Waterhouse gecenin diğer göz alan isimleriydi.

Cara Delevingne

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-1

Kendall Jenner

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-2

Rihanna

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-4

Lilly Allen

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-10

Emma Watson

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-9

Suki Waterhouse

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-8

Naomi Campbell

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-7

David Beckham – Victoria Beckham

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-6

Joan Smalls

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-5

Tom Ford – Rita Ora

ingiliz-moda-odulleri-kirmizi-hali-artmanik-3

0 Yorum Yorum Yap →