Karıncalar İçin 365 Minyatür Kartpostal

Cape Town doğumlu sanatçı Lorraine Loots, 365 günü temsil eden muhteşem minyatür resimleri, büyük bir işçilikle ilmek ilmek dokumuş. ”Karıncalar için 365 Kartpostal” adlı projede, Cape Town’u yansıtan minyatür resimler sergileniyor. Karınca denmesinin sebebi ise ortada. O kadar küçükler ki ancak karıncalar için olabilir! 🙂 Burada sanatçının yeteneğine, azmine ve sabrına alkış tutmak gerekiyor. Büyüleyici takvim koleksiyonunu, Lorraine’nin websitesinden takip edebilir, yaklaşık 16 euro olan sınırlı sayıdaki kartpostallardan satın alabilirsiniz. Orijinal resimlerin neredeyse hepsi çoktan tükendi, hatta henüz tamamlanmamış olanlar bile! Resimler, 2015 Ocak’ta yapılacak olan sergide alıcılar için tekrar yola çıkacak.

Aşağıda minyatürlerin küçük bir bölümünü göreceksiniz. Devamında ise sanatçıyla yapılan röportaj videosu var. Böylesine muhteşem bir yeteneği özveriyle birleştiren Lorraine’e biz de buradan sevgilerimizi yolluyoruz efendim.

Listenin sonuna geldiğinizde ”Karıncalar için 365 Kartpostal” adlı çalışmanın sahibi olan Lorraine Loots‘un röportajını izleyebilirsiniz.

karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik2karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik3karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik4karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik5karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik6 karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik7karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik8karincalar-icin-365-kartpostal-artmanik9

Lorraine Loots’un Röportajı:

kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →