Popüler Kültür ve Pop Art

James Rawson‘ın, ikonik markalar, seksapalite ve çikolatayla dolu muhteşem illüstrasyonları tek kelimeyle göz dolduruyor. İngiltere’nin Norfolk kentinde ikamet eden James, Norfolk’un kasvetli ve gri manzarasını reddediyor. Pop art üzerine kurulu çalışmalarında, canlı ve rengarenk renkler kullanarak çalışmalarına bizleri hayran bırakıyor.

Bu çalışmalar popüler kültüre dayanıyor. James çizimlerinde, modern medyanın cinselliği kullanarak her şeyi pazarlamaya dayandırdığı ve toplumumuzun git gide fast food ve T.V.’lerin cıvıltılı heyecanına kapılıp gitmesini tasvirliyor.

populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-1 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-2 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-3 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-4 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-5 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-6 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-7 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-8 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-9 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-10 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-11 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-12 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-13 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-14 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-15 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-16 populer-kultur-ve-pop-art-artmanik-17

kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →