İnternette Özgürlük ve Güvenliğin Sırrı: JetRouters

JetRouters, internet kullanıcılarına internette özgürlük, güvenlik ve gizliliğin keyfini yaşatmayı amaçlayan bir internet sitesi.

Dünya üzerinde, birçok ülkede video yayın yapan kanallar bulunmakta. Bunlardan en bilindikleri NetFlix ve Hulu. Bu siteler, milyonlarca dolar  lisans paraları ödememek için  sadece bulundukları ülkelerde yayınları gösteriyorlar.  Bu sitelere ulaşmanın  bir yolu DD-WRT router’lar.

Jetrouters, sizi dünyanın çeşitli bölgelerinde yayın yapan ancak Türkiye’ye hizmet vermeyen  websitelerine en yüksek hızda ulaştırır. İçine tanımlanan VPN konfigürasyonları ile dilediğiniz ülkeden vpn bağlantısı yapıp NetFlix, Hulu gibi websitelerinden dilediğiniz TV şovlarını izleyebilir, en son filmleri ve her tür belgeseli takip edebilirsiniz.

JetRouters ayrıca, router’a tanımladığı VPN sayesinde tüm ev ve ofisinizdeki bilgisayar, tablet, akıllı telefon, ve Playstation, Xbox gibi oyun konsollarını VPN üzerinden internete çıkarır. Böylece online verileriniz güvende olmuş siz de siber saldırganlardan korunmuş olursunuz.

jetrouters-logo-artmanik

 

 

2 Yorum Yorum Yap →