Roza’nın Kuş Kanatlı Eşarpları

Son yıllarda sergilenen moda tasarımlarına baktığımızda kuşlar, kuş motifleri ve kanat desenleri kadın giyiminde oldukça popüler. Roza Khamitova da kuş motiflerini başarılı bir şekilde kullanmayı başaran tasarımcılar arasında. O aslında Kazakistan doğumlu ama Melbourne vatandaşı bir moda tasarımcısı. Roza, kuş kanatları düşünülerek dizayn edilmiş bir eşarp koleksiyonuna  imza attı. Eşarbı omuzlarınıza koyduğunuzda, öyle bir illüzyon yaratıyor ki sanki kanatlarınız varmış hissine kapılıyorsunuz. Onu giyen kişinin muazzam güzel kanatları varmış gibi bakakalıyorsunuz. Büyük bir yanılsama olsa da gerçeklik hissi insanı büyülüyor.

Roza’nın bütün tasarımları farklı renklerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş. O, tasarımlarında sadece pamuk gibi doğal materyalleri kullanıyor. Toksik içeren, alerji yapan ya da geri dönüştürülemeyen malzemelerden uzak duruyor.

Bu digital baskılı eşarplar ”Shovava’‘ ismiyle Etsy dükkanında satışa sunuluyor, koleksiyonu görmek ve satın almak için ziyaret etmeyi unutmayın.

Koleksiyonun muhteşem parçalarını görmeden gitmeyin 🙂

birdwings-artmanik1

birdwings-artmanik2

birdwings-artmanik3

birdwings-artmanik4

birdwings-artmanik6

birdwings-artmanik14

birdwings-artmanik8

birdwings-artmanik9

birdwings-artmanik10

birdwings-artmanik11

birdwings-artmanik12

birdwings-artmanik13

birdwings-artmanik14

 

 

0 Yorum Yorum Yap →