2016’nın En İyi WordPress E-Ticaret Temaları

1. The Shopkeeper – Responsive Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-1

Shopkeeper son zamanların en iyi e-ticaret temalarından biri.  Temiz, modern ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan bu tema, oldukça kolay kurulup, kişiselleştirilebiliniyor. Üstelik bu temayı kurarken, daha önceden bir e-ticaret ve web tasarımı deneyimine ihtiyacınız yok.  Shopkeeper ile dijital ürünleriniz, ödemelerinizi ve envanterinizi kolaylıkla yönetebilir ve sınırsız header kullanabilirsiniz. Blog, portfolyo, responsive dizayn, çok dilli versionlar ve harika slaytlar da Shopkeeper ile elinizin altında. Ayrıca Getbowtied samimi bir destek, düzenli güncellemeler ve genişletilmiş belgeler sunuyor!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

2. Divi Wp Theme
2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-2

Divi, inanılmaz bir e-ticaret sürümünü kapsayan çok amaçlı bir şablon.  Divi’yi blog, portfolyo, kreatif ajans gibi bir çok amaç için kullanmanız mümkün. Üstelik çalışmanızı tetiklemeniz için önceden hazırlanmış 18 düzenleme var ve şablon, tamamen responsive.  Divi, geliştirilmiş bir sayfa oluşturucu ile geldiği için kurulumu ve kullanımı kolay ve ayrıca drop & drug, satır/sütun gibi elementleri yönetmek mümkün.  Sayfa oluşturucu sayesinde hiçbir kodlama becerisi gerekmeden benzersiz bir website yaratabilirsiniz. WordPress temaları her gün saldırıya uğrama riski taşır ve günümüzde güvenlik faktörü websiteler için oldukça önemlidir. Bu açıdan bakıldığında Divi’nin sucuri.net’te ödüllendirildiğini ve oldukça güvenli bir şablon olduğunu söyleyebiliriz.  Divi ayrıca mükemmel bir dökümantasyona, destek ekibine ve düzenli güncellemelere sahip. Eğer makul bir fiyata website sahibi olmak istiyorsanız Divi tam size göre!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

3. Mr. Tailor Wp Theme
2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-3

Themeforest e-ticaret kategorisinde en çok satan temalardan biri olan Mr. Tailor, Getbowtied’in yüksek kaliteli e-ticaret wordpress temalarından biri. Getbowtied son zamanlarda Tailor Version 2 adını verdikleri büyük bir güncelleme yayımladı ve Mr. Tailor’ı premium bir tema haline getirdi. Akıllıca inşa edilmiş bir e-ticaret işlevselliği, güçlü bir Theme Options Panel ve Visual Page Builder, güncellemenin getirdikleri arasında. Ayrıca premium plugins (eklentiler) olan önceden tasarlanmış farklı türdeki temalar, lookbook, visual composer, slider revolutions, header options, 650+ google fonts, adobe typekit ve WPML gibi eklentiler Mr. Tailor içinde ücretsiz. Böylelikle yaklaşık 50 dolar tasarruf etmeniz mümkün. Eğer olağanüstü ve profesyonel bir website inşa etmek istiyorsanız, yaklaşık 4000+ satışa ulaşan Mr. Tailor, sizin için doğru bir seçim olacaktır.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

4. Fair Style Woocommerce Theme
2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-4

Fair Style, online giysi mağazaları için tasarlanmış bir Woocommerce temasıdır ve ihtiyaçlarınızı ayarlamak ve kolaylaştırmak için tam bir WordPress kişiselleştirme desteğine sahiptir. Bu tema ile sayfayı yeniden yüklemeden, değişikleri canlı olarak görebilir ve Bootstrap ile oluşturulmuş tamamen responsive bir dizayna erişebilirsiniz. Ayrıca

Fair Style’da seçebileceğiniz 500+ google fonts, kişiselleştirilmiş yüzlerce seçenek, sosyal ikonlar, renk şemaları ve tipografi var. Ayrıca Fair Style, güçlü bir SEO, anlamsal kodlama ve geçerli kod yapısı ile optimize edilmiştir. Bu da, arama motoru sonuçlarında yüksek sıralara ulaşmanızı sağlar.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

5. Luxury – PRO Ecommerce WP Theme
2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-5

Luxury, şaşırtıcı e-ticaret çözümleri ile geliştirilmiş evrensel bir wordpress temasıdır. İçerisinde önceden hazırlanmış  moda, aksesuar, elektronik, giyim gibi yaratıcı ve profesyonel 8 e-ticaret sayfası var ve 10 farklı demo içerisinden farklı online projeleri seçmek mümkün. Üstelik ücretsiz 3 premium plugins de dahil! Luxury, limitsiz header varyasyonlarına sahip ve kullanım açısından oldukça elverişli. Tema, 100% responsivity, visual composer, mega menu, hazır çeviri, RTL desteği, SEO optimizasyonu gibi temel özelliklerle de destekleniyor. Herhangi bir geliştirme ya da tasarım gibi yeteneklere sahip olmadan, temayı hızlı bir şekilde kurabilir ve birkaç saat içerisinde her şeyi elde edebilirsiniz. Temanın ürün sayfası, filtreleme, ürün listeleme ve tek ürün stili gibi özelliklere sahip ve oldukça açıklayıcı.  Bu tema ile sitenizi yaratırken herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, hem tüm dökümantasyona sahip olmanız hem de premium müşteri desteği avantajlarından yararlanmanız mümkün. Herhangi bir güncellemeye ihtiyacınız olduğunda da otomatik güncelleme elinizin altında.

Size önerimiz herhangi bir tema satın almadan demo sayfalarını ziyaret etmeniz ve hoşunuza giden tüm temaları denemeniz. Böylelikle sonradan karşınıza çıkacak sorunları önceden görebilir ve daha iyi kararlar verebilirsiniz. Themeforest bu yolda en iyi destekçilerinizden biri olacaktır.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

6. New-commerce WP Responsive Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-7

Kategorisinde çok satanlardan biri olan New-commerce, mojothemes’in popüler wordpress teması. Bu tema ile kodlama kurallarını bilmeden, işlevsel bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. New-commerce, 3d slider, 3 farklı ana sayfa versiyonu, temiz ve modern  dizayn, 100% responsivity, wishlist, ürün karşılaştırma, sınırsız kişiselleştirme ve çeviri gibi muhteşem özelliklere sahip. Üstelik revolution slider, layer slider 5 ve canlı chat plugini ücretsiz olarak paketin içinde. Canlı konuşma özellikliği, online mağazalar için oldukça önemli bir eklenti. Müşteriler, alışveriş yapmadan önce ürünle ve mağazayla temasa geçmeyi seviyor ve kafasındaki soruları yanıtladıktan sonra alışverişini tamamlıyor. Bunu sağlamakta canlı konuşma ile mümkün.

Bugünlerde e-ticarette en önemli unsurlar, UX, optimizasyon ve A/B test. New-commerce ile bu unsurlara ulaşmanız oldukça kolay. Canlı demoyu ziyaret edin ve özellikleri deneyin!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

7. Shoppy Store – WP Theme for Ecommerce

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-8

Shoppystore, online mağazalar için tasarlanmış 2016’nın başında yayına geçmiş yeni bir wordpress teması. Tema oldukça profesyonel ve içerisinde her özellik var. 3 farklı ana sayfa versiyonunu ve 5 layout renk varyasyonunu kullanmanız mümkün. E-ticaret web sitesi deneyimine sahip olmanızı gerek kalmadan, temayı kolaylıkla kurabilirsiniz. Visual composer ile içerik ekleyebilir, layout inşa edebilir, temanın içerisindeki dökümantasyonu kullanabilir veya herhangi bir problemde çözüme kavuşmak için destek alabilirsiniz. Shoppystore, mega menu, RTL, boxed layout, responsivity, kodlama, potfolyo sayfası, 17 özel widget, blog düzeni gibi muhteşem özelliklere sahip. Ayrıca, ajax pro cart, hızlı ürün gösterimi, color swatcher ve daha fazlasına ulaşmak mümkün. Tüm bunlar web site pazarlama stratejinizin önemli unsurları. Profesyonel pluginler olan 50 dolar tasarruf etmenizi sağlayan revolution slider ve visual composer da paketin içinde.

Shoppystore ile 2016 pazarlama strajinizi oluşturacak ve başarılı bir online işe imza atacaksınız. Shoppystore muhteşem özellikleriyle, online satış makinesi olmaya hazır!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

8. VG Rossi – WooCommerce WP Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-9

VG Rossi, themeforest’te hazır olan yeni bir e-ticaret teması. Bu tema son günlerde oldukça popüler ve PRO tasarım ile muhteşem özelliklere sahip. VG Rossi’de projenizi geliştirecek özelliklere yakından bakalım;

Temada, önceden hazırlanmış 3 profesyonel layout ve 4 renk seçeneği var. Sistemi kurmak çok kolay ve seçenekler arasında istenildiği zaman geçiş yapmak mümkün. Tema, özel bir e-ticaret özelliği olan woocommerce ile karşımıza çıkıyor ve ürün önerileri, alakalı sonuçlar, otomatik arama filtreleri ve dönüşümü arttıracak çözümler sunuyor. VG Rossi ile Wpbakery composer, slider revolution, VG post carousel, VG carousel ve mega menu gibi pluginler ücretsiz ve bu pluginlere sahip olmak yaklaşık 100 dolar tasarruf sağlıyor. Temayı yüklerken ve yükledikten sonra, dökümantasyona erişmek ve gerekli desteği almak  da mümkün. Ayrıca VG Rossi, instant sample data, mailpoet newsletters, product quick view, wishlist, shortcodes ve %100 responsivity gibi muhteşem özellikleri de içerisinde barındırıyor. Eğer yüksek kalitede online mağaza kurmak ve en iyi ürünlerinizi listelemek isterseniz, VG Rossi tam size göre!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

9. Bow – Responsive Ecommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-10

Eşsiz ve şaşırtıcı bir diğer e-ticaret teması ise Bow. Bow, hayal edebileceğiniz, tüm modern elementlere sahip ve oldukça yenilikçi. Bu tema, giyim, ayakkabı, el yapımı ve elektronik gibi ürünlerde genç ve yaratıcı insanlar için cool çözümler yaratıyor ve 4 farklı profesyonel ana sayfa temasını kullanıcılara sunuyor. Bow, woocommerce pluginin son sürümü ile tamamen uyumlu. Her özellikten yararlanmak ve tüm avantajları kullanmak da oldukça kolay. Tema, CSS3 ve HTML5’e dayalı muhteşem paralaks ve animasyon efektlerini bir araya getiriyor ve dinamik bir görüntü yaratıyor. Bow, tamamen responsive ve kişiselleştirilebilir. Tema içerisinde özel widgetlar, metabox, tipografi ve shortcodes var ve tüm güncellemelere, PRO dökümantasyona ve ihtiyaç duyduğunuz her anda desteğe ulaşmanız mümkün. Bow, tüm özellikleri ile yaratıcı e-ticaret projelerine muhteşem bir zemin hazırlıyor. Siz de bu tema ile hayallerinizdeki siteye kavuşabilirsiniz!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

10. Gon | Multi – Purpose Ecommerce Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-11

Gon, kullanışlı özellikleri ve önceden tasarlanmış demolarıyla oldukça etkileyici bir e-ticaret teması. Kısacası, online bir mağazada olması gereken her şey Gon’ın içinde! Gon, diğer website türlerine göre daha fazla esnek ve kullanışlı, iş, şirket, haber gibi konseptler için uygun ve ücretsiz revolution ve visual composer pluginlerine sahip. Paketin içinde yer alan bu pluginler yaklaşık 53 dolar tasarruf sağlıyor ve websitenizi daha hazır hale getiriyor. Ayrıca bu tema, bbpress, woocommoerce ve wpml gibi diğer wordpress pluginlerine tamamen uyumlu.

Gon’ın özellikle bu işe yeni girişenler için bulunmaz bir nimet olduğunu söyleyebiliriz. Bu tema ile önceden hazırlanmış muhteşem ana sayfalar elinizin altında ve birkaç tıkla düzeni sağlamak mümkün.

Gon ile supermarket, özel koleksiyon, geniş paralaks, katalog ve lookbook gibi demoları deneyebilir ve RTL desteğe, 671+ google fonta, muhteşem ikonlara, mega menüye, video ve paralaks backgrounda sahip olabilirsiniz.

Dökümantasyona ve desteğe başvurarak kendi sitenizi birkaç saniyede kurun!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

11. Jakiro – Fashion Shop Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-12

Modern, minimalistik ve profesyonel bir tasarıma sahip olan Jakiro, themeforest’in en yenilikçi wordpress e-ticaret temalarından biri. Websitenizin dönüşümlerini ve satışları iyi seviyede tutmak için sade ve hassas bir tasarım sunan Jakiro, responsive dizayn, filtre seçimi, WPML uyumu, önceden hazırlanmış 6 ana sayfası, 6 farklı blog stili, full woocommerce entegrasyonu ve RTL desteği ile birlikte geliyor. Üstelik premium pluginler olan revolution slider, visual composer ve shotcodes ücretsiz! Bu da size 58 dolar tasarruf sağlıyor. Bizce bu gayet iyi bir anlaşma. Çünkü Jakiro tüm bu modernliğinin yanı sıra, oldukça kolay kişiselleştirilebiliniyor ve birkaç saat içerisinde kurulabiliniyor. Eğer online satışa başlamak istiyorsanız Jakiro ile sadece 59 dolara, premium wp pluginlere, dökümantasyona, desteğe ve ücretsiz düzenli güncellemelere sahip olabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve hemen demoyu deneyin!  
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

12. BISHOP – Responsive Woocommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-13

Teslatheme’in portfolyosunda ikinci e-ticaret teması olan Bishop, son zamanlarda hızlı bir yükselişe geçti ve muhteşem özellikleriyle dikkatleri üzerine çekti. Özgün ana sayfa planları, para birimi anahtarı, visual composer, slider seçenekleri, ürün filtreleme, ürün popup’ı gibi özellikleriyle oldukça etkileyici bir tema. SEO optimizasyonu ve iyi kodlama sistemiyle de temanın benzersiz olduğunu söylemek mümkün. Üstelik 50 dolar kazanç sağlayan visual composer ve revolution slider ücretsiz! Teslethemes, website oluşturmak isteyenler için üst düzey bir destek sağlıyor ve kodlama becerisi gerektirmeden kolayca kurulum imkanı yaratıyor. Websitenizde trafik kaybetmemek için de mobil responsivity detayını gözden kaçırmayın!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

13. Handmade – Shop Wp Woocommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-14

El yapımı ürünler ile online mağaza açmak için tasarlanan Handmade, themeforest’in en iyi temalarından biridir. Çok şık ve temiz tasarıma sahip olan bu tema, el yapımı ürünleri satmak için oldukça iyi bir zemin yaratıyor. Sadece birkaç saatte harika bir website inşa etmek için önceden hazırlanmış 8+ ana sayfa fırsatı sunan Handmade, bütün demolarıyla kullanıma uygun ve farklı renk kombinasyonlarını beraberinde getiriyor. Ayrıca tema paketi içerisinde, premium destek, dökümantasyon, güncelleme, PSD dosyalar, revolution slider ve visual composer ücretsiz. Mega menü ile de menünüzü genişletmek mümkün. Mobil cihazlara da uyumluluk gösteren Handmade, online satışlar için en iyi çözümleri üretiyor. Kısacası, eğer el yapımı ürünleri müşteriler ile buluşturmak istiyorsanız, Handmade teması tam size göre! Karar vermeden önce demoyu denemeyi unutmayın.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

14. Mindig: Universal Ecommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-15

E-ticaret kategorisinde iyi satışlara sahip olan ve popüler temaları kullanıcılara sunan themeforest, bu sefer Mindig teması ile karşımızda. Mindig, online mağaza için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip. Bu temada, mağaza, kurum ve portfolyo seçebilirsiniz. Üstelik sınırsız header layout da temanın içinde. Mindig, sidebar menüden visual composera, zoom efektten responsivity’e kadar her şeyi içinde barındırıyor. Ancak, Mindig’in en önemli özelliği SEO optimizasyonundaki başarısı. Online satışları yükseltmenin temel kuralının SEO olduğunun tam da bu noktada altını çizmeliyiz.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

15. Henry – Woocommerce Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-16

Henry, makul fiyata sahip olabileceğiniz profesyonel bir wordpress e-ticaret teması. Bu tema premium bir şablon olarak yüksek kalitede kodlama, işlevsellik ve destek ekibi ile geliyor. Henry, ürünlerini online mağazada sergilemek isteyenler için esnek bir e-ticaret çözümü sunuyor ve bu esnekliğin içinde 100% responsivity de var. Eğer, e-ticarete dair ihtiyaçlarınızı karşılamak, ürünleriniz için ilham almak ve hem ana sayfada hem de alt sayfalarda iyi bir tasarıma sahip olmak isterseniz, Henry’nin demosunu denemenizi öneririz.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

16. eStore – Wp Ecommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-17

Elegantthemes tarafından hazırlanan eStore, wp e-ticaret teması. Oldukça düşük bir fiyata sahip olan bu tema, yüksek kalite ve üst düzey destek sağlayarak, muhteşem tasarım özelliklerini kullanıcılara sunuyor. eStore’u sadece birkaç saat içerisinde kurmak ve kişiselleştirmek mümkün. eStore, 5 farklı renk şeması ve zaman kazanmanızı sağlayacak shortcodes ile geliyor. Üstelik eStore içinde güvenli ve kaliteli bir kod olan W3 ve SEO optimizasyonu da var.
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

17. ShopMe – Ecommerce Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-18

Özellikle medikal online mağazacılık için açılan Shopme, muhteşem özellikleriyle oldukça kaliteli bir tema. Önceden hazırlanmış 6 farklı ana sayfa planı ile her şeyi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacak olan bu tema içerisinde, WPML, maga menü, visual composer ve revolution slider gibi pluginler var ve bu pluginler paketin içinde ücretsiz. Bu da yaklaşık 86 dolar tasarruf yapmanızı sağlar. Shopme tamamen responsive ve mobil uyumlu. Bu temayı tüm cihazlardan görüntüleyebilir ve yüksek kalitede kullanabilirsiniz. Arama motorunda oranınızı yükseltmek ve trafiğinizi arttırmak için de gerekli SEO optimizasyonuna sahip. Kararınızı vermeden önce demoyu denemeyi unutmayın!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

18. Savoy Ajax Ecommerce Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-19

Profesyonel minimalist bir tasarımla karşımıza çıkan Savoy, bir diğer muhteşem e-ticaret wp teması. Eğer online mağazanız için modern ve şık bir çözüm arıyorsanız, Savoy oldukça iyi bir seçim.  Savoy’da giyim, takı, digital gibi farklı online shopları seçebilir ve SEO’ya uygun yapısıyla trafiğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Savoy ayrıca içerisinde full dökümantasyon, destek ekibi ve ücretsiz otomatik güncellemeler ile geliyor. Tema tamamen responsive ve tüm web tarayıcılar ile uyumlu. Tüm bunların yanında Savoy’un full Ajax işlevselliği, geliştirilmiş headers, product wishlist, yüksek kaliteli kod, WPML gibi muhteşem özellikleri de var. Eğer gerçekten bir website deneyimi yaşamak istiyorsanız, Savoy’un demosunu deneyin ve tasarımın tadını çıkarın!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

19. Velo – Bike Shop Wp Theme

2016nin-en-iyi-wordpress-e-ticaret-temalari-artmanik-20

Online bisiklet mağazası için tasarlanan ancak tüm mağaza tiplerine uyumlu olan Velo, profesyonel bir eticaret teması. Bu temanın en büyük özelliği, sadece niş ürünlere odaklanması ve kalabalığın arasından sadece seçili ürünlere yer vermesi. Velo ile e-ticaret deneyimine başladığınızda, önceden hazırlanmış 20 plan işlerinizi kolaylaştıracak ve siteyi hızlı bir şekilde kişiselleştirmenizi sağlayacak. Üstelik günün sonunda modern, trendy ve şık bir siteye sahip olacaksınız. Velo aynı zamanda premium olan, revolution slider, visual composer gibi özelliklere de sahip. Bu da yaklaşık 98 dolar tasarruf sağlıyor.

Eğer elinizin altında ön plana çıkarmak istediğiniz niş ürünler varsa, Velo tam size göre!
İNCELE/DEMO  HEMEN İNDİR

0 Yorum Yorum Yap →