Minimalistik Objelerle Unutulmaz Film Afişleri

Film afişleri; bir filmin senaryosu, yönetmeni ve oyuncuları kadar dikkat çeken ve izleyecilerin filme gitmesi için merak uyandıran oldukça önemli unsurlardır.

Eminiz ki; herkesin sevdiği hatta bir seferle yetinmeyip defalarca izlediği filmler vardır. Peki bu filmlerin afişlerini aradan yıllar geçse de hala hatırlıyor musunuz? Eğer cevabınız evetse, sizi unutulmaz filmlerin klasik afişleriyle değil, yeniden yorumlanan ve minimalist bir hale getirilen afişleriyle buluşturacağız.

Harry Potter deyince aklımıza Harry’nin alnındaki izin gelmesi, Titanic deyince buz dağı, Superman deyince gözlük ve daha nicesi.. İşte bu arşivlik filmlerin akılda kalan objelerinin kullanıldığı posterlerin birkaç örneğini aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-12 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-11 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-10 Inception B1 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-7

minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-6

minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-5 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-4 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-3 minimalistik-objelerle-unutulmaz-film-afisleri-artmanik-1

0 Yorum Yorum Yap →