1 Baba 3 Kızı ve Fantastik Dünyaları

Bu fotoğraflara baktığımızda kimin daha çok eğlendiğini söylemek gerçekten zor. 3 yıl önce John Wilhelm fotoğrafçılığa dair bazı şeyleri özlediğini hissetti. Kamera çekimleri ile dijital manipulasyon dünyasına girdi ve bize önerdiği şey kendimizi geliştirmek için web dünyasında çok fazla kaynağın olduğu.

John kendini bir çocuk gibi fotoğrafçılığa bıraktı ve bu hayatında önemli bir rol oynadı. Onun babası iki fotoğrafçılık klubünün kurucusuydu ve John’un hatırasında babasının fotoğrafladığı, kız kardeşiyle karanlık odada oynadığı hatıralar var.

John’un kendine ait sihirli bir çatı katı var ve o, bu çatı katında 3 kızı ile birlikte fotoğraflarla fantastik dünyalar yaratıyor. Bu fotoğrafları nasıl yaratıyor? Ona göre çocuk fotoğrafı çekmek çok kolay ama kesin bir poz vermelerini istiyorsan gerçek zor. O genellikle bu proje için çocukların dikkatini çekmek adına onlara ilginç hikayelerden bahsetmiş. Onlar stüdyoda kamerasız ortamda taklitler yapmaya başlamışlar. Onların dikkatini ve motivasyonunu kaybettirmeyecek şekilde kısa süreli görüntüler almaya başlamış. Bazen de şekerler ona yardım etmiş.

İşte karşınızda, 1 Baba 3 Kızı ve Fantastik Dünyaları;

1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-1 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-2 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-3 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-4 Batlou 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-6 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-7 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-8 1-baba-3-kizi-fantastik-dunyalari-artmanik-9 Just two mini champs stealing a minichamp Mila Button and Lou-ke the Engine Driver

kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →