En Yaratıcı 2019 Portfolyo WordPress Temaları

Hepimiz yaratıcı bir web sitesi istiyoruz, projeniz için gerçekten ilham veren ve yaratıcı bir tasarım gerekiyorsa, en yaratıcı Portfolyo WordPress temaları koleksiyonunu sizler için derledik. Portfolyo web sitesi, freelancer hizmetlerinizi tanıtmak için bir site ya da dijital ajansınız için bir şirket sitesi arıyorsanız bu temalar tam size göre.

Bu koleksiyonları ayrıca e-ticaret mağazalarını, şirket ana sayfalarını, bar ve restoran sitelerini ve sayısız farklı projeleri kapsayan temalar için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, tüm bu WordPress temaları özelleştirilebildiği için, onları kişiselleştirmek ve web sitenizin tasarımına kendi yaratıcı dokunuşlarınızı eklemek için özgür olacaksınız. Pek çok tema, demo içeriğini sezgisel bir arayüzle düzenlemeyi kolaylaştıran sürükle ve bırak sayfa oluşturucular içerirken, buradaki tüm temalar WordPress Özelleştirici aracı veya bir kontrol paneli aracılığıyla değiştirilebilir. Renklerin ayarlanması, yazı tiplerinin değiştirilmesi ve diğer kozmetik değişikliklerin hepsi bu temalarda çok kolay.

Ne tür bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu koleksiyonda en uygun ve en yaratıcı kişisel Worpress temalarını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ztudio X

Ztudio X, fotoğrafçılıkla ilgili şık web sitelerini başlatmak için kullanılan yaratıcı bir WordPress temasıdır. Bir fotoğraf stüdyosu için web sitesi oluşturmak veya çevrimiçi fotoğraf portföyünüzü yayınlamak istiyorsanız, Ztudio X gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Ztudio X paketindeki üç ana web sitesi varyasyonu, web sitenizi başlatmak için hızlı bir yol sunar. Ancak, web sitelerini oluşturmaya daha fazla zaman ayırmak isteyenler için bu temanın kişiselleştirme seçeneklerini kullanabililer. Ztudio X, GoodLayers sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu kullanılarak oluşturulduğundan, önceden oluşturulmuş sayfa şablonlarından herhangi birini seçerek ilerleyebilirsiniz. Kendi özel sayfa düzenlerinizi sıfırdan tasarlamak da seçenekler arasında.

Ztudio X tema seçenekleri kontrol panelinden web siteniz için hemen hemen her yönüyle ince ayar yapılabilinir. Fotoğraflarınızı göstermeye gelince, Ztudio X premium Slider Revolution eklentisi ile donatılmış olarak geliyor. Bu araçla, fotoğraflarınızı göstermek için slayt gösterisi sunumları oluştururken sorun yaşamayacaksınız. Slider Revolution kendi slayt gösterisi şablonları setini içerdiğinden, web sitenize hızlıca fotoğraf kaydırıcı eklemek için dosyalarınızı eklenti arayüzüne sürükleyip bırakabilirsiniz. Videoyla çalışıyorsanız, Slider Revolution da video içeriği ile iyi çalışır ve bu da showreel’inizi çevrimiçi yayınlamak için idealdir.

Ztudio X, aynı zamanda özelleştirilebilir özelliklere sahip, tamamen mobil uyumlu, yaratıcı WordPress temasının harika bir örneğidir.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Veso

Veso, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracıyla yaratıcı, çok amaçlı bir Kişisel Portfolyo WordPress Temasıdır. Çalışmalarınızı, çevrimiçi göstermek için tasarlanan Veso, aralarından seçim yapabileceğiniz etkileyici bir web sitesi demoları seçimi sunar. Önceden oluşturulmuş site demoları arasında, illüstrasyon, grafik tasarım, video ve diğer birçok portföy türü için tasarımlar bulacaksınız. Her seçenek ayrı bir görünüme ve stile sahip olmasına rağmen, önceden oluşturulmuş Veso içeriğinin ortak bir özelliği, minimal tasarımlarıdır. Bu nedenle, çalışmanızı gölgede bırakmayacak bir tema arıyorsanız, yaratıcı Veso iyi bir seçenektir.

Birden fazla portföy web sitesi gösteriminin yanı sıra, oluşturduğunuz koleksiyonlar ve çalışmalarınız için portföy düzenleri ve şablonlar kitaplığına da erişebilirsiniz. Sayfa oluşturucu önceden oluşturulmuş şablonları içerisinden iyi bir seçim sunduğundan, bu araçla hızlı bir şekilde yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Veso’nun bir başka kullanışlı özelliği de WooCommerce desteği. Sitenizden bir ürün satmak istiyorsanız bu tema tam size göre. Veso her yönüyle şık bir pakettir ve onu en yaratıcı WordPress temaları koleksiyonunda çok yönlü seçeneklerden biri yapar.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Kalium

Kalium, becerilerini ve hizmetlerini tanıtmak için şık bir web sitesine ihtiyaç duyan yaratıcı profesyoneller için üretildi. Kalium, bu koleksiyondaki en popüler seçeneklerden biri. Aslında, 20.000’den fazla satış gerçekleştirmenin yanı sıra, Kalium, bu temayı satın alanların geri bildirimlerine dayanarak 5 üzerinden 4.93 etkileyici bir ortalama kullanıcı puana sahip.

Çok popüler bir temaya sahip benzersiz bir web sitesi oluşturmak bu tema ile mümkün. Önceden oluşturulmuş web sitesi demolarının geniş seçimi sayesinde, web siteniz için bir dizi farklı tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece bu değil, Kalium kişiselleştirme özellikleri ve ayarları ile doluyken, sezgisel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla bu temanın ve demoların varsayılan görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Ajans web siteleri, moda portföyleri, fotoğraf stüdyosu tasarımları ve önceden oluşturulmuş web sitesi demoları ile, Kalium’u incelemeye değer.

Sınırsız renk yapılandırması ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı arasından seçim yapabileceğiniz 4.000’den fazla yazı tipiyle, siteniz üzerinde yaratıcı özgürlüğe sahip olacaksınız.

Kalium en yaratıcı projeler için kendini kanıtlanmış bir WordPress temasıdır.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Uncode

Uncode, özelleştirilebilir reklamlar için çok amaçlı başka bir WordPress temasıdır. Uncode temasını kontrol ederken farkedeceğiniz ilk şey, paketi oluşturan çok sayıda önceden oluşturulmuş demo web sitesi barındırması. Ajansları, stüdyoları, portföyleri, blogları ve hatta e-ticaret mağazalarını kapsayan tasarımlarla, projeniz için uygun bir hazır web sitesi demosu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Uncode paketinde neredeyse her tür yaratıcı web sitesi projesi için kolayca ayarlanabilen tasarımlar mevcut.

Demoların yanı sıra Uncode ayrıca, yaratıcı web sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm diğer sayfalar için etkileyici bir içerik şablonu kitaplığına sahiptir. Bu sayede web sitenize iletişim, hizmetler, portfolyo ve çevrimiçi mağaza sayfaları eklemeniz bu temayla çok kolay. Ayrıca, Uncode’ı bloglar oluşturmak için iyi bir seçenek haline getiren ve portföyünüze, ajansınıza veya başka bir web sitesine blog eklemek için hazır blog şablonları da vardır.

Ziyaretçilerinizin kullandığı ekranın boyutuna bağlı olarak ölçeklendirilmiş adaptif görüntüler sağlayacaksınız. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı, demo içeriğinin herhangi birini yeniden tasarlamayı ve siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Norebro

Norebro, mükemmel yaratıcı WordPress web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak 30’dan fazla demoya sahiptir. Norebro ile sitenizi kurarken aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla hazır web sitesi demo’su almakla kalmaz, web sitenize benzersiz bir görünüm kazandırmak için bu tasarımların tümünü özelleştirebilirsiniz. Web sitenizi başlatırken yaratıcı yönünüzü göstermek isterseniz, Norebro paketindeki WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz.

Güçlü bir yönetici paneli ve WordPress Özelleştirici desteğiyle, herkes Norebro ile sitelerinin tasarımında değişiklik yapabilir. Ayrıca, sitenizdeki farklı metin stilleri için sayısız tipografi seçeneğine erişebilmenizi sağlayan 800 Google Yazı Tipi de bulunmaktadır. Norebro ile sitenizde her yeni içerik yayınladığınızda, bu tema paketini oluşturan şablon kütüphanesinden seçim yapabilirsiniz. Web sitenizden ürün ve hizmetler satmak istiyorsanız, Norebro’da ayrıca e-ticaret şablonu da vardır.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Werkstatt

Werkstatt, WordPress ile çok kısa sürede yaratıcı bir portföy web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak. Werkstatt, göze çarpan çevrimiçi portföy tasarımları yelpazesiyle, web sitenizin nasıl görüneceği konusunda size bir çok seçenek sunar. Çalışmanızı web sitenizin ana sayfasında göstermek istiyorsanız, bu tema iyi bir seçim olacaktır. Önceden oluşturulmuş tasarımlar arasında, farklı layout düzenlerine sahip ana sayfaları, ana sayfa kaydırıcılarını içeren demoları ve çok çeşitli diğer modları keşfedeceksiniz. Hangi seçenekle ilerleyeceğinize karar verdikten sonra demo siteyi yüklemek sadece tek tuşla mümkün.

Ana sayfa tasarımlarının seçimine ek olarak, web siteniz için 15’ten fazla yaratıcı portföy düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Ayarlar sayesinde, sitenizin diğer alanları için, boşluklu veya boşluksuz sütunların yanı sıra birden çok farklı layout dahil olmak üzere sınırsız sayıda olası yerleşim seçeneği vardır.

WooCommerce entegrasyonu da mevcut olan bu temada, çevrimiçi mağazanızın ihtiyaç duyabileceği tüm sayfalar için şablonlara ulaşabilirsiniz.. Premium WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi Werkstatt tema paketine dahil olduğundan, web sitenizle ilgili her şey sürükle ve bırak arayüzü ile özelleştirilebilir. Yaratıcı bir WordPress web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Werkstatt’ın bu görevi yerine getirme şansı çok yüksektir.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Oshine

Oshine ve 39 hazır görünüm demoları, siteniz için size bir çok yaratıcı seçenek sunar. Oshine, ThemeForest pazarındaki en popüler yaratıcı WordPress temalarından biri haline geldi. Bugüne kadar 19.000’den fazla satış gerçekleştirdi. Oshine’i bu kadar başarılı yapan şey etkileyici web sitesi demo seçimleridir. Bu demolara Oshine satış sayfasından veya tema dosyalarını WordPress panonuza aktardıktan sonra kolayca göz atabilirsiniz. Bunları kontrol ederseniz, fotoğrafçılık portföyleri, web tasarım ajansı siteleri ve daha pek çok farklı türde yaratıcı web sitesi oluşturmak için yüksek kaliteli tasarımlar bulacaksınız.

Bu temanın bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de özel olarak hazırlanmış sayfa oluşturucu aracı olabilir. Oshine ile bu temayı önceden oluşturulmuş şablonlardan herhangi birini düzenleme özgürlüğüne sahipsiniz. Sitenizi global düzeyde özelleştirmek, varsayılan yazı tiplerini, renklerini ve diğer görüntüleme özelliklerini değiştirmek için tema seçenekleri kontrol panelini de kullanabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin başlık saydamlığı, mega menüleri, vurgulu ve animasyon efektleri gibi diğer yönleriylede çok seveceksiniz.

Web siteniz için ilham kaynağı arıyorsanız, bu temanın canlı örneğini Oshine ana sayfasında görebilirsiniz.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

TheGem

TheGem temasında, portföy ve kişisel web siteleri için ideal olan hazır demo seçenekleri mevcuttur. TheGem, birçok web sitesi gösterimi ve kişisel içerik şablonuyla birlikte geldiği için, web sitenize uygun bir tasarım bulma şansınız çok yüksek. Reklam ve ajans websitelerinin yanı sıra fotoğrafçılık siteleri ve çevrimiçi portföyler için de en ideal temalardan biridir. E-ticaret mağazası demoları da bulunduran TheGem’i bir çevrimiçi mağaza oluşturmak veya yaratıcı web sitelerinde ürünlerini satmak isteyen herkes için uygun bir seçenek haline getirir.

Demo içeriğini ve şablonlarını düzenlemek ve ayrıca kendi özel sayfa düzenlerinizi tasarlamak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracını da kullanabilirsiniz.  TheGem ile web sitenize blog eklemek de kolaydır. Önceden oluşturulmuş menü modlarının seçimi sayesinde, dikey veya yatay menüler ile menülerinizin konumunu, %100 genişlik, hamburger, perspektif seçenekleriyle kolayca tanımlayabilirsiniz. Bu kadar çok ayar ve seçenekle TheGem, en iyi yaratıcı WordPress temaları koleksiyonunda en özelleştirilebilir seçeneklerden biri olabilir.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Kallyas

Kallyas, etkileyici sayıda önceden oluşturulmuş yaratıcı web sitesi demolarına sahip. Seçilebilecek 50’den fazla web sitesi taslağıyla, Kallyas’ın yeni projenizi başlatmanıza veyaen az çabayla sitenizi yeniden tasarlamanıza  yardımcı olacaktır. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok premium tasarımla, yeni web sitenizi başlatmanın en çok zaman harcayan yönü, hangi demoyu kullanacağınıza karar vermek olabilir.

Projenize uygun bir demo yoksa veya önceden oluşturulmuş tasarımlardan birine kendi yaratıcı dokunuşunuzu eklemek istiyorsanız, Kallyas’ın son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması olduğunu söylememiz gerekli. Web sitenizi kişiselleştirmenize yardımcı olmak için bu temaya güçlü bir sayfa oluşturucu eklenmiştir. Bu aracın sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, herkes kendi benzersiz tasarımlarını sıfırdan oluşturmak için demo içeriğini özelleştirmeye başlayabilir.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Air

Air, WordPress ile yaratıcı bir portföy yaratmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş çok temiz bir temadır. Büyük özelliklerden ziyade basitliğe odaklanan WordPress temalarını tercih ederseniz, Air sizin için hazırlanmıştır. Çevrimiçi bir portföy oluşturmak için gereken tüm araçları size sağlamak amacıyla tasarlanan Air, kurulumu ve kurulumu kolay bir temadır. Air ile yaratıcı seçeneklere sahip olmadığınız anlamına gelmez. Sadece her şeyin tek bir hedefe odaklanması, yeni sitenizi çevrimiçi hale getirmeyi kolaylaştırır. Örneğin, Air tema paketinde dokuz web sitesi gösterimi varken, hepsi WordPress ile çevrimiçi portföyler oluşturmak için tasarlanmıştır.

Mevcut seçeneklerden bir portföy demosu seçip tek tıkla içe aktardıktan sonra, portfolyo öğesi düzenlerinden oluşan bir kitaplıktan da seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç başlık düzeni ve özelleştirilebilir altbilgi alanı da elde edebilirsiniz. Çevrimiçi portföyünüzün tasarımı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Air paketindeki sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 600’den fazla yazı tipi arasından seçim yapabilir, benzersiz renk şemaları oluşturabilir ve gerektiği gibi sitenize FontAwesome simgeleri ekleyebilirsiniz. WooCommerce desteği de mevcut olan bu tema ile çalışmalarınızdan herhangi birini satmak veya hizmetlerinizi bir ücret karşılığında çevrimiçi tekliflere dönüştürebilirsiniz. Air, harika görünen, kullanımı kolay, şık ve minimal bir Yaratıcı WordPress temasıdır.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Orio

Orio, bireyler ve şirketler için ideal yaratıcı bir portfolyo ve ajans WordPress temasıdır. İster tek başına ister bir ekibin parçası olun da Orio teması, yeni web sitenizi çevrimiçi yapmak için gereken her şeyi size sunmayı amaçlamaktadır. Üç ana web sitesi demosunun her biri kendine özgü bir tarza sahiptir ve portfolyo içeriğinizi sitenizin ana sayfasında görüntüleyebilmenizi sağlayan seçeneklerin yanı sıra, daha geleneksel bir ajans ana sayfası düzenine sahip başka bir tasarım da sunar. Orio temasını videoyla ilgili hizmetler sunan bir içeriğe sahip demolarda mevcut. Farklı yerleşim modları sayesinde, çalışmanızın nasıl sunulacağına karar verirken iyi bir seçenek yelpazesi elde edebilirsiniz.

Orio, Google Fonts deposuyla entegrasyon sağlamanın yanı sıra Adobe Typekit desteği ile web sitenizin tipografi ayarlarını da kolayca özelleştirebilirsiniz. Web sitenize slayt gösterileri veya diğer canlandırılmış sunumlar eklemek istiyorsanız, Orio’da bulunan premium Slider Revolution eklentisi size gerekli araçları sağlayacaktır.

Orio için video eğitimlerinin yanı sıra, temanın bu desteğinin üç dilde verildiğini belirtmekte fayda var.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Pofo

Pofo, en iyi yaratıcı WordPress temalarının bu koleksiyonunda birden çok amaçlı kullanıma olanak sağlayan başka bir seçenektir. Hazır demolar içerisinde, vizyonunuza tam olarak uyan bir tane bulamazsanız, en azından web siteniz için size esin kaynağı olacak birçok farklı tarzda taslak bulacaksınız. Çevrimiçi bir portfolyo sitesi oluşturanlar için Pofo, şiddetle tavsiye edilen bir WordPress teması haline getiren ilgili tasarım özelliklerine sahiptir.

Dikey ve yatay portföy paylaşım seçenekleri, çalışmanızı bu temayla, ilgi çekici bir şekilde sunmanıza olanak sağlayacak. Daha fazla yaratıcı seçeneğe ihtiyacınız varsa, Pofo paketinin bir parçası olarak gelen sürükle ve bırak içerik düzenleyicisini kullnabilirsiniz. Premium Slider Revolution eklentisi de mevcut olan bu temada, hızlı yükleme sürelerinin sağlayan en iyi önbellekleme ve diğer üçüncü taraf performans artırıcı eklentilerle inşa edilmiştir. Aynı zamanda etkileyici site hızı puanlarını da kendi başına üstlenmiştir.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Naix

Naix, şık ve yaratıcı bir WordPress web sitesini başlatmanıza yardımcı olacak temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Ziyaretçilerinizi mesajınızdan rahatsız etmeyecek bir tasarıma sahip, yaratıcı bir WordPress teması arıyorsanız, Naix kesinlikle daha yakından görülmeye değer bir temadır. Naix tema paketinde yer alan 18 benzersiz web sitesi gösterisinin tümü kendilerine özgü bir görünüme sahip olsa da, her demo içeriğinize bolca nefes almanız için yeterli alanı sağlayan benzersiz bir minimal tarzı paylaşıyor.

Ajans siteleri, freelancer web siteleri ve online portfolyolar, Naix temasında taslak olarak mevcuttur. Ayrıca e-ticaret demoları ve WooCommerce eklentisi desteği sayesinde WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmak bu tema ile çok kolay.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

Aoko

Aoko, sitenizi oluşturma sürecini basitleştirmeye yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş tek bir web sitesi demosuna sahiptir. Aoko, sayısız özellik ve web sitesi demolarıyla dolu temaları istemeyen her kullanıcıya hitap edecek. Bu temanın demosunda gördükleriniz sizin için uygunsa, WordPress kurulumunuzu tek bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aoko’nun farklı anasayfa tasarımlarının yanı sıra, bu temanın geri kalanı sitenizin diğer alanları için ilginç ve sıradışı içerik düzenleri içeriyor.

İNCELE/DEMO HEMEN İNDİR

0 Yorum Yorum Yap →