Photoshop Sihirbazının Vahşi Manipülasyonları

Yeryüzündeki fotoğrafçıların neredeyse hepsi, fotoğraflarına yeni elementler eklemek için photoshop programını kullanır. Ama hiçbiri Martin De Pasquale kadar çılgın ve akıl almaz görüntüler yaratamaz. Martin, Buenos Aires doğumlu sanat direktörü ve dijital artist.

De Pasquale, çeşitli fotoğrafları ve photoshop’un effektlerini kullanarak, vahşi ama imkansız gerçeklikler yaratıyor. Onun fotoğrafları için basit ve saçma diyebilirsiniz. Ama zekice olduğunu söylemek zorundayız.

Martin, aşağıda izleyeceğiniz ekran arkasından çektiği video ile photoshop ustalığının sırlarını ortaya döküyor ve bize bu tarz fotoğrafların photoshop ile nasıl yaratılacağını gösteriyor.

Not: Fotoğrafların bazılarına bakmak gerçekten çok zor. Tam olarak korkutucu diyemesek de aramızdan benim gibi korkanlar çıkabilir. 🙂 

photoshop-manipulasyonlari-artmanik-1 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-2 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-3 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-4 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-5 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-6 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-7 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-8 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-9 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-10 photoshop-manipulasyonlari-artmanik-11

kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →