Ücretsiz İkonlar: E-Ticaret, Yiyecek, Bilim, Avatar ve Yaz

Ücretsiz ikonlar, sadece küçük bir çaba ile tasarımcılar için işlerini renklendirmenin en kolay yoludur. Bazı ikonlar, düz yarar sağlarken bazıları projeyi bambaşka boyuta getirebilecek kadar eğlenceli ve hareketlidir.

Sizler için seçtiğimiz ücretsiz ikonları indirin ve projenize renk katın!

Yemek İkonları 

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-1

Yemek ikonları, yemek ile ilişkili 20 simgeden oluşan bir set. İkonlar Sketch ve SVG formatlarında mevcut ve hem kişisel hem de ticari işler için kullanılabilir.

Bilim İkonları

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-2

Bilim ikonları, yaklaşık 30 farklı vektörel çizgiden oluşan bir set. Set; fizik, kimya, biyoloji, uzak gibi konular içeriyor ve AI, PSD, EPS, SVG ve PNG formatlarına sahip. Eğer isterseniz, kendi zevkinize göre bilim ikonlarını farklı renk ve boyutlarda kişiselleştirebilirsiniz.

Kirlilik ve Enerji İkonları

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-3

Kirlilik ve enerji konusundaki hassasiyet günümüzün en önemli konularından biri. Benjamin Belly’nin kirlilik ve enerji ikonları seti, yenilenebilir, yenilenemez ve toksik atıklar gibi simgeleri kapsıyor ve AI, EPS, SVG ve PNG formatlarında indirilebilir. Dilerseniz ikonları, renk ve boyuta göre kişiselleştirmeniz mümkün.

Ev Aletleri ve Emlak İkonları

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-4

Ev aletleri ve emlak ikonları, totalde 72 simgeden oluşuyor ve hepsi dört boyutlu olarak, farklı renk paletleri ile kullanılabilir. Üstelik, hem ticari hem de kişisel projeler için ücretsiz.

Web Hosting ve Teknik Destek İkonları

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-6

Vecteezy’nin web hosting ve teknik destek ikonları, 36 farklı web hosting, bilgisayar, servis ve teknik destek gibi simgeden oluşuyor. Simgeler; AI, EPS, PSD, SVG ve PNG formatlarıyla indirilebilir.

Wi-fi Bağlantı İkonları

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-7

Vecteezy’nin mobile bağlantı ve wifi sinyal ikonları, oldukça kullanışlı setlerden biri. Sette yer alan 36 farklı ikon, modern ve flat tasarıma uygun. Ücretsiz ikonlar, AI, EPS, PNG, PSD ve SVG formatlarında mevcut ve ticari ve özel kullanıma uygun.

Karışık İkonlar

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-8

E-ticaret, iş, hava durumu gibi karışık ikonlardan oluşan set, minamilist bir estetiğe sahip. 40 farklı ikondan oluşan bu seti, AI ve PDS formatlarıyla indirebilirsiniz.

Yaz İkonları 

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-9

Mısırlı tasarımcılar tarafından yaratılan yaz ikonları seti, hem çok renkli, hem çok eğlenceli hem de oldukça kullanışlı.

Responsive İkonlar 

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-10

Responsive ikonlar mı? Evet, bu mümkün! 24 özgün ikondan oluşan ve her birinin 8 varyasonu olan bu set, siyah&beyaz detaylar ile basitleştirilmiş ve Google Materyal tasarımına göre daha sofistike hale getirilmiş.

Mutlu İkonlar

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-11

Evet kabul ediyoruz her projeye uygun değiller. Ama bazı projelerde yüzünüze gülümseme yerleştirecek kadar sevimliler. Oldukça renkli ve eşsiz olan bu set; AI, Sketch, PNG, SVG ve EPS olarak tamamen düzenlenebilir ve kullanılabilir.

Materyal Tasarım Flat Avatar İkonlar

ucretsiz-ikonlar-e-ticaret-yiyecek-bilim-avatar-ve-yaz-artmanik-12

Materyal tasarım ​​flat avatar ikonlar seti; personas oluşturmak veya yorum bölümüne yerleştirmek için kullanabileceğiniz 10 farklı avatar ikondan oluşuyor. İkonları, herhangi bir kısıtlama olmadan, PSD ve PNG formatlarında indirebilirsiniz.

Kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →