Fantastik Anime İllüstrasyonları

Kendinizi daha önce hiç çizgi film karakteri olarak hayal ettiniz mi? Mesela fantastik bir anime karakteri? Eğer bunu hayal bile edemiyorsanız üzülmeyin! Çünkü Rober DeJesus, bu hayali gerçek kılıyor. Önce Dejesus’a fotoğrafınızı mail atıyorsunuz. O da küçük bir ücret karşılığında sizi anime karakterine dönüştürüyor.

Çocukluğu çizgi film izleyerek geçen bizlerin, böylesine bir projeye ilgisi elbette büyük olacaktır. İsterseniz kendinizi Rober’e bırakın ne olacağınıza o karar versin, ya da siz hangi karakter olmak istediğinize kendiniz karar verin. Aşağıda sizler için derlediğimiz anime illüstrasyonları küçük bir fikir verebilir ve sizi bu proje için heyecanlandırabilir.

anime-illustation-artmanik13 anime-illustation-artmanik12 anime-illustation-artmanik11 anime-illustation-artmanik10 anime-illustation-artmanik9 anime-illustation-artmanik8 anime-illustation-artmanik7 anime-illustation-artmanik6 anime-illustation-artmanik5 anime-illustation-artmanik4 anime-illustation-artmanik3 anime-illustation-artmanik2 anime-illustation-artmanik1

0 Yorum Yorum Yap →