New York Fotoğraflarına Çizilen Esprili İllüstrasyonlar

21 yaşındaki Çek animatör Eliska Podzimkova, New York’ta ikamet ediyor ve çeşitli New York fotoğraflarına esprili bir şekilde illüstrasyonlar çiziyor.

O Prag’ta yaşıyordu ama her zaman New York’ta yaşamayı hayal etti. Bunun için öncelikle bütün zamanını instagram hesabında geçirmeye ve oraya göz alıcı illüstrasyonları ve şehrin videolarını atmaya başladı.

Daha sonra 2012’nin yazında New York Film Akademisi‘nde çalışmaya başladı ve şehre aşık oldu. Geçen sene AnimateNY adında bir instagram hesabı açtı ve zaten daha önce ulaştığı binlerce takipçiyi yeni çalışmalarıyla tanıştırdı. Şimdi, Eliska için tam anlamıyla New York’a yerleşme ve yeni projeler için çalışma zamanı.

new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-1new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-2 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-3 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-4 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-5 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-6 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-7 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-8 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-9 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-10 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-11 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-12 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-13 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-14 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-15 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-16 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-17 Processed with VSCOcam with f2 preset new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-19 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-20 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-21 new-york-fotograflarina-cizilen-esprili-illustrasyonlar-artmanik-22

0 Yorum Yorum Yap →