Akasya AVM’de 2. Apple Store Açıldı!

25 Ekim Cumartesi günü, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi’nde (AVM), Apple’ın Türkiye’deki ikinci mağazası açıldı. Akasya AVM’de açılan Apple Store, Apple’ın dünyadaki 444’üncü mağazası.

akasya-avm-apple-store-artmanik-4

Akasya Acıbadem’de büyük bir açılıştan önce, basına özel bir etkinlik düzenlendi ve mağaza basına tanıtıldı. Edinilen bilgilere göre, Akasya Acıbadem’deki Apple Store’da yaklaşık 80 çalışan bulunuyor ve 10 farklı dil konuşuluyor.

Apple’ın Türkiye’deki ilk mağazası olan Zorlu Center’deki ana mağazayla kıyaslamak gerekirse, Akasya AVM’de yeni açılan mağaza daha küçük. Ama bunun dışında iki mağaza da aynı fonksiyonlarla hizmet veriyor. Çocuklar için özel programlar, kişiye özel kurulum servisi gibi hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik mağazada ücretsiz Wi-Fi var.

akasya-avm-apple-store-artmanik-6

Akasya Acıbadem’de bulunan Apple Store’da, mağazada müşterilerin denemesi için 125 çeşit, internete bağlı apple cihazı sergileniyor.

akasya-avm-apple-store-artmanik-3

akasya-avm-apple-store-artmanik-7

Apple’ın özenli bir eğitimden geçirerek ‘’dahiler’’ adını verdiği yeni müşteri temsilcileri, Apple 360 derece Genius Bar’da müşterilerle bir araya geliyor. Dahiler, cihazlarla ilgili her konuda destek veriyorlar.

akasya-avm-apple-store-artmanik-5

Apple Store Akasya’nın önemi, Avrupa Yakasın’da bulunan Zorlu Center’a alternatif olarak, kullanıcılara destek sağlıyor olması. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

akasya-avm-apple-store-artmanik-1 akasya-avm-apple-store-artmanik-2 akasya-avm-apple-store-artmanik

Kaynak: link

0 Yorum Yorum Yap →