MBFWI Hakan Akkaya Defilesi: Man in Black

Sezonun en önemli moda etkinliği olan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ( MBFWI ), 13-18 Ekim tarihleri arasında ünlü modacıları, modelleri ve modayı yakından takip eden moda severleri bir araya getirdi. Etkiliğin kapanış defilesi Hakan Akkaya‘ya aitti ve büyük bir ilgiyle beklendi. Dekoruyla dikkat çeken defilede, dünyaca ünlü top model ve tasarımcı Ana Hickmann da podyumda yürüdü. Hakan Akkaya‘nın İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonunu sergilediği defile, her sezon olduğu gibi bu sezon da ünlüler geçidine sahne oldu.

Ünlü modacı Man in Black defilesinde, siyah, beyaz ve bej renklerini ön plana çıkarırken, özel koleksiyonlarında kullandığı dekolte ve transparan detayı da gözlerden kaçmadı.

hakan-akkaya-mbwfi-artmanik hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-1 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-2 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-3 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-4 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-5 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-6 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-7 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-8 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-9 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-10 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-11 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-12 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-13 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-14 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-15 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-16 hakan-akkaya-mbwfi-artmanik-17

0 Yorum Yorum Yap →